Kapitola XVIII ~ S vypatlanými politiky se to musí umět aneb bacha na Popletala! 2/2

28. listopadu 2007 v 19:48 | pasu-Hanka |  HP & Jessica Blacková
Druhá část :D A komentíkujte!
"Vy...vy..."
"Neumíš mluvit, teti?" nadzvedla Jess pobaveně obočí a založila se ruce.
"Ty máš být přece mrtvá!" vřískla nepříčetně Lestrangeová. Tak s tou se rozhodně nebudu mít v lásce. Sotva mě pozná, už by mě cpala do rakve, prolétlo dívce hlavou a na rtech se jí usadil uličnický úsměv.
"Nerozčiluj se, budeš mít vrásky," poradila jí dobrotivě, "I když, ti to už asi nepomůže. Měla bys radši zkusit nějakej ten noční krém, jinak budeš za chvíli vysušená jak Voldemort." V tu chvíli už smrtijedům došla trpělivost a letělo na ni několik smrtících kleteb. Všem se ladně vyhla, přičemž si trochu procvičila nějaká ta salta, kotrmelce, přemety a hvězdy.
"Páni," vydechla fascinovaně dvojčata, ostatní jen koukali s pusou do kořán.
"Fajn, konec hraní, přátelé," prohlásil Harry a jen co to dořekl, skončili všichni smrtijedi spoutaní u sebe po dvojicích jen ve spodním prádle, jelikož jejich smrtijedský hábity a masky byly na hromadě kus od nich a hořely jasným plamenem. V tu chvíli se na náměstí přemístil Brumbál s posilami, který se ale zarazil při pohledu na skupinku nepřátel.
"Co se tu stalo?"
"Nějak se to vyřešilo bez vás, pane profesore," pokrčila rameny Jess a podívala se na hodinky, co měla na ruce. "Vypadá to, že už ten vlak nestihneme. Ledaže bysme nasadili turbo tempo a stihli to za minutu."
"Vlak je teď ta nejmenší starost," odtušil Sirius a zkoumavě probodával svou dceru a kmotřence pohledem.
"Ani bych neřekla. Jestli nepřijedem do školy čas, zvlášť tady Harry, bude se po příčině pídit ministerstvo a to by nebylo zrovna něco zvlášť příjemnýho."
"Blacková má pravdu," ozvalo se jí za zády bručivě, prudce sebou trhla a otočila se. Za sebou uviděla Alastora Moodyho, který právě zařídil odvoz smrtijedů do Azkabanu.
"Málem mě z vás ranila mrtvice!" zamračila se na něj a snažila se uklidnit svoje splašené srdce. Moody se jen ušklíbl a obrátil se na Brumbála.
"Měli bysme je nějak dostat do Bradavic a vymyslet vhodnou výmluvu. Nesmíme zapomenout, že ministr kontroluje Bradavice víc, než je zdrávo. Dolores Umbridgeová je velmi vychytralá, ale také dokáže pořádně, lidově řečeno, zavařit. Neměli bychom pokoušet štěstí, alespoň prozatím."
"Hele on nebude zas tak blbej," šeptla Jess Harrymu, který nový záchvat smíchu maskoval kašlem.
"Děkuji za uznání, Blacková," ušklíbl se Alastor. Dívka se na moment zatvářila poněkud zaraženě, ale pak nahodila svůj nevinný úsměv a s výrazem: Já nic, to ten týpek vedle, se začala rozhlížet kolem sebe.
"Odkud znáte Bellatrix?" zeptal se Remus a těkal pohledem z Harryho na Jessicu a naopak.
"No," začal poněkud nervózněji mladý Potter, "Z novin."
"Jo, tam možná měla fotku, ale teď byla přece zahalená v kápi a měla masku."
"Podle hlasu," pokrčila rameny Jess. "Jo a..." nestihla ani dokončit větu, protože se ozvalo několikanásobné prásknutí a na náměstí se objevil ministr Popletal i s několika bystrozory.
"Tak kde jsou ti smr...BLACK! TO JE BLACK! ZATKNĚTE HO!" spustil hned na ministerské pracovníky, když mu pohled padl na Siriuse s hůlkou v ruce.
"A to zase jako ne!" prohlásila rázně Jess a postavila se před svého tátu připravena se i s nimi ručně poprat, což by pro ni bylo obrovským potěšením a hlavně úlevou. "Jeho zatýkat nebudete ani náhodou! Smrtijedi ležej támhle spárovaný na hromadě, tak si je laskavě lapte do klece, ale tátu necháte na pokoji!" Ministr na ni vykulil oči, stejně tak i bystrozoři.
"Vy jste Jessica Blacková?" zeptal se jí vyjeveně ministr s očima navrch hlavy. "TA Jessica Blacková?"
"Ne, svatej Dyndy," ušklíbla se sarkasticky. "Kdo jinej bych asi měla bejt, když tvrdím, že jsem jeho," ukázala prstem na Siriuse, "dcera. Pokud si dobře pamatuju, jedinej jeho potom jsem já."
"Ale vy máte být přece mrtvá!" namítl Popletal, dívka si pohrdavě odfrkla.
"No jasně. Hned mě cpěte do rakve, to bude vůbec nejlepší. Ale ne aby byla černá, chci hezkou modrou s růžovýma puntíčkama a Mickey Mousem."
"Jak to, že jste naživu?" zajímal se ministr, i když bylo vidět, že by ji nejraději šoupnul do Azkabanu spolu s jejím údajným otcem.
"Normálně," pokrčila ledabyle rameny. "Sirotčinec, Amerika, ústav jménem škola...docela sranda. A co vy? Pořád jste tak naivní, že tvrdíte, že je Pán zla stále pod drnem?" změnila téma, protože si všimla, jak Sirius při slově sirotčinec ztuhnul. Cítila v zádech jeho pohled. Neřekla mu předním téměř nic o své minulosti, vlastně to celé věděl jen Harry a James, protože o tom nerada mluvila a nevypravovala na potkání.
"Co si to dovolujete?!" vyštěkl popuzeně ministr kouzel.
"Já? Nic. Jen, že bych si asi tu rakev vážně měla začít shánět, protože s tímhle vaším přístupem si může celá Anglie rovnou kopat hroby. Včetně vás," dořekla a v očích se jí hněvivě zablýsklo, až Popletal o kousek poodstoupil. Měla chuď na něj ječet, jakej je to neschopnej kretén, ale zatím se držela. Věděla ale, že jí to nevydrží dlouho. Měla na něj vztek, byla podrážděná a všechny tyhle záporné pocity se pomalu, ale jistě, draly na povrch a hrozily výbuchem, který by měl s největší pravděpodobností dopadnout na ministrovu hlavu.
"Vyhrožujete snad?" zavrčel výhružně Popletal, dívka se pobaveně ušklíbla.
"Ne, já jen tvrdím, že pokud si nepřiznáte, že se Voldemort vrátil a je stejně mocný jako před 14 lety, bude lidstvo ztracené!"
"Co tím chcete jako říct?" zeptal se rádoby nechápavě ministr, čímž Jess vytočil k nepříčetnosti.
"To, že nemůžete porazit zlo, dokud si neuvědomíte, že je zase zpátky!" vyštěkla naštvaně, až sebou několik lidí trhlo. "Uvědomte si už laskavě, že tohle není sen, pane ministře, ale krutá realita! A dokud si to vy nepřipustíte a nezačnete podnikat určité kroky k jeho zastavení, budou stále umírat nevinní lidé, kterým jste schovával pravdu, dokud to jen šlo! Kdyby politici nebyli zaslepeni touhou udržet si svoje místa, mohli jsme být o něco dál, než jsme teď! Nebylo by promarněno tolik životů a v Azkabanu by hnilo daleko víc smrtijedů! Jenže to byste pro to taky musel něco pořádného udělat a ne jen sedět, čumět a čekat, až se to všechno nějak vyvrbí nebo to jednoduše svést na uprchlýho azkabanskýho vězně, kterej si 12 let odseděl pro nic za nic! Tím, že obviníte ze smtijedství toho, na koho ukážete prstem, a zavřete ho do vězení, jen abyste se před lidmi blýskli a oni vás volili i další období a nesvrhli, dokazujete jen svou neschopnost a lhostejnost vůči obyvatelům celé Anglie! Místo toho byste jim měl radši pomoct! Když už jste jednou ministrem, tak toho krucinál využijte! Postavte se zlu! Protože jestli to neuděláte hned, bude zanedlouho většina lidí mrtvá! Máte bystrozory, kontakty a kupodivu i mozek, tak toho doprčic využijte! Myslete alespoň jednou na budoucnost budoucích generací a nejen na vaše pohodlí! Vy si možná dožijete svůj život v klidu, i když o tom by se dalo silně pochybovat, ale co oni? Jestli si včas neuvědomíte závažnost téhle situace, pak bude příliš pozdě pro nás, pro všechny!" dokončila svůj sáhodlouhý proslov a probodávala ministra vzteklým pohledem, který jí mírně vyděšeně oplácel. Vypadala opravdu nebezpečně a vlastně se Harry docela divil, že po něm ještě neskočila. Místo toho zlostně zatínala pěsti, až jí bělely klouby.
"Takže vy tvrdíte," začal ministr značně odměřeně, když se z toho šoku vzpamatoval. "Že se Vy-víte-kdo vrátil a Sirius Black je nevinný, ano?"
"Jistě," zavrčela vražedně. "Ono se někdy stačí jen pořádně podívat a použít to, co má každý normální člověk v hlavě, víte?"
"Na co narážíte?" zúžil nevraživě oči, trpce se ušklíbla.
"Přeberte si to sám, když jste tak chytrej," odsekla a jen tak mimochodem se mrkla na hodinky. "Sorry, ministře, ale musíme do školy. Kvůli vám nám ujel vlak, takže předpokládám, že máte alespoň trochu slušného vychování a zařídíte nám odvoz na úrovni." Ostatní se nestačili divit jejímu chování, dokonce i Sirius. Na druhou stranu mu ale bylo jasné, že on by dělal to samé. Byla prostě jako on a to ve všech směrech. Byl na ni hrdý. Nic si nenechala líbit a vždy si stála za svým. Dokázala se pro své přátele i obětovat a chránit je před zlem, čehož si hodně cenil. Vždyť on sám byl s Jamesem jako bratr a celou dobu se proklínal za to, že navrhl toho proradného Pettigrewa strážcem jejich tajemství.
"Není problém," zasyčel ministr, i když mu to bylo dost proti srsti a poslal jednoho bystrozora pro ministerská létající auta, zatímco zbytek poslal pro smrtijedy, kteří doteď seděli opodál omráčení. O to už se Moody postaral.
"Ještě aby," utrousila polohlasně dívka. "A co ta obvinění?"
"Budou prošetřena," zavrčel Popletal. "Do té doby půjde Black do Azkabanu."
"Já vás varuju, ministře," ozvala se znovu Jess. "Jestli to uděláte, můžete počítat s tím, že se noviny dozvědí pravdu."
"Pravdu o čem?" nechápal muž, samolibě se ušklíbla a přešla k němu o kousek blíž.
"Třeba o vašich dvou nemanželských dětech a milence, například," zašeptala tak, aby to slyšel jen on. "To by byl asi docela velký skandál, ne?" řekla už normálně hlasitě. "Myslím, že na ukončení kariéry by to rozhodně stačilo."
"No dobře, bude tedy..."
"Ehm, ehm," přerušila ho Jessica, která tušila, co chce říct. "Mám si dojít pro tužku?" Ministr po ní vrhl vražedným pohledem, ale nic neřekl.
"Pan Black je tímto zproštěn viny! Zítra vám to přijde písemně a ještě dnes vyjde článek v novinách! Spokojená?" prsknul na mladou Blackovou, která si s úsměvem založila ruce.
"Naprosto," pokývala hlavou. "A ani slovo, jinak..."
"Samozřejmě," odsekl ministr a přemístil se spolu s ostatními bystrozory pryč.
"Co to, proboha, bylo?" ozval se naprosto vyjevený Ron, který na ministrovu a Jessinu slovní přestřelku celou dobu jen vytřeštěně zíral, tak jako ostatní. Dívka se k němu s úsměvem otočila a dramaticky pozvedla prst.
"Takhle se, dámy a pánové, jedná s politiky," podala vysvětlení. "Bohužel, toho odvozu se zřejmě nedočkáme."
"To nevadí," usmál se Sirius a šťastně svou dceru objal. "Díky, zlato."
"Není zač," zazubila se a mrkla na Harryho, který ji propaloval pohledem opřený o zeď plotu jednoho z domů.
"Ale je," odporoval, "Díky tobě budu mít teď pokoj."
"Ale těch máš doma spousty," namítla Jess s úsměvem, Sirius pobaveně zakroutil hlavou.
"Musíš mě pořád chytat za slovo?"
"To pak není sranda," pokrčila dívka rameny a zakřenila se na svého tátu, když jí rukou prohrábl vlasy.
"Tak se vrátíme do školy," prohlásil Brumbál. "Přemístíme se do Prasinek, odtamtud půjdeme do Bradavic a ve vstupní síni počkáte na své spolužáky, abychom nevyvolali ještě větší vzruch. Použijeme přenášedlo. Vy ostatní se vraťte na štáb, tam později probereme zbytek. Tak mládeží, rozloučit a jde se!" Nastalo velké loučení. Paní Weasleyová pevně objala každého člena své rodiny včetně Harryho a i Jess, která si jako nakonec nechala svého tátu.
"Měj se hezky a užij si to," zašeptal, když si ji k sobě znovu přitiskl a vlepil jí pusu do vlasů.
"Připravte se!" zavelel Brumbál, načež se k němu všichni nahrnuli.
"A nezapomeň, že jsi..."
"Dcera Tichošlápka!" dokončila se smíchem Jess a chytila se jednoho z kufrů. "Já vím, tati," zazubila se na něj a naposledy mu zamávala. O pár chvil později už ucítila známé škubnutí kolem pupíku a vše kolem ní zčernalo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mady Mady | Web | 28. listopadu 2007 v 20:13 | Reagovat

Super kapitola!!!! naprosto nejlepší... jsem se u toho zase nasmála, že jsem si div pod stolem neustlala... Jess se teda nezdá, ale kdo jo, že??? :D

2 barunka barunka | Web | 28. listopadu 2007 v 20:21 | Reagovat

Krásná kapitolka :o)) Vážně se mi moooc líbila a těšim se na další :o)))

3 Mady Mady | Web | 28. listopadu 2007 v 20:21 | Reagovat

Naprosto suprová kapitolka... jsem si mohla klidně pod tím stolem ustlat, jak jsem se pod něj klátila... :D Doufám, že brzo bude pokračování.... :)

4 Kaitlin Kaitlin | E-mail | Web | 28. listopadu 2007 v 20:28 | Reagovat

teda, tohle byla naprosto skvělá kapitola..Obzvlášť to, jak Jess vřískala na toho Popletala a pak na něj vybalila ty nemanželský děti a tak..Fakt se ti to děsně povedlo, tuhle povídku mám opravdu moc ráda..=D

5 Kaitlin Kaitlin | E-mail | Web | 28. listopadu 2007 v 20:28 | Reagovat

teda, tohle byla naprosto skvělá kapitola..Obzvlášť to, jak Jess vřískala na toho Popletala a pak na něj vybalila ty nemanželský děti a tak..Fakt se ti to děsně povedlo, tuhle povídku mám opravdu moc ráda..=D

6 Adelay Adelay | Web | 28. listopadu 2007 v 20:46 | Reagovat

ty vole, tak tohle bylo... eh... nemám slov =DD já se na tuhle kapitolu tak těšila, měla sem normálně solidní absták, že se to ani nedá popsat... no něco neuvěřitelnýho, málem sem si ukousala všechny končetiny a chodila sem asi desetkrát za den =DDD

7 Blackes Blackes | E-mail | Web | 28. listopadu 2007 v 20:49 | Reagovat

super...jsem ráda za tuto skvělou kapču

8 Ella Ella | 28. listopadu 2007 v 20:57 | Reagovat

Krásna kapitola, už se teším, co budou ti dva vyvádzat ve škole.

9 Saskya Saskya | Web | 28. listopadu 2007 v 21:05 | Reagovat

náááááádhernááá, kráásna kapitola.. nemám čo dodať, perfekt.. smiech len tak "lietal" XD... teším sa, čo všetko budú stvárať v škole, keď sa"dohodli" že pravidlá sú im u "riti"..  :D

10 Saskya Saskya | Web | 28. listopadu 2007 v 21:07 | Reagovat

náááááádhernááá, kráásna kapitola.. nemám čo dodať, perfekt.. smiech len tak "lietal" XD... teším sa, čo všetko budú stvárať v škole, keď sa"dohodli" že pravidlá sú im u "riti"..  :D

11 Katherine Katherine | 28. listopadu 2007 v 21:14 | Reagovat

Ta povídka se mic hrozně moc líbila!!! :*)

12 Katherine Katherine | 28. listopadu 2007 v 21:16 | Reagovat

Ta povídka se mi hrozně moc líbila!!!  A na jejich "kousky" ve škole se nemůžu dočkat!!!

13 Eržika Eržika | 28. listopadu 2007 v 21:26 | Reagovat

Tak tohle bylo naprosto parádní!!!  Jessica je fantastická!!! Obdivuju tě, že to takhle dokážeš napsat; já bych to nikdy tak dokonale nesvedla ;o) =o)

14 aly aly | 28. listopadu 2007 v 21:35 | Reagovat

super

15 moja moja | 28. listopadu 2007 v 22:09 | Reagovat

fakt supr.... naprasto parádní,ostatně jako vždy! doufám že brzo přibide další kapitolka

16 Treia Treia | Web | 28. listopadu 2007 v 22:47 | Reagovat

Já nemám slov.. To prostě boží.. Skvělí.. Už se nemůžu dočkat pokráčka...:)

17 Ten-jehož-jméno-raději-nevědět Ten-jehož-jméno-raději-nevědět | Web | 28. listopadu 2007 v 23:25 | Reagovat

Vážně skvělá kapitola! Jak se zase Jess rozjela a tentokrát proti popletovi:-) S tou jeho milenkou se ti to povedlo. Už se těším, co budou provádět ve škole a vzhledem k tomu, kolik tu je už komentářů, tak by mohla další kapitola být brzy:-)

18 Ten-jehož-jméno-raději-nevědět Ten-jehož-jméno-raději-nevědět | Web | 28. listopadu 2007 v 23:26 | Reagovat

Vážně skvělá kapitola! Jak se zase Jess rozjela a tentokrát proti popletovi:-) S tou jeho milenkou se ti to povedlo. Už se těším, co budou provádět ve škole a vzhledem k tomu, kolik tu je už komentářů, tak by mohla další kapitola být brzy:-)

19 MarS MarS | 29. listopadu 2007 v 0:03 | Reagovat

jupi, jupi, jupi :-) pekne to tem cernejm trotlum i tomu zabrzdenymu trolovi s burinkou nandali :-) dobre jim tak! moooc pekna kapitolka! :-)

20 Blytonka Blytonka | 29. listopadu 2007 v 6:49 | Reagovat

SSSSSSSSuuuuuuuuuuppppppppppppééééééééééééérrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To je skvělý, jak ty to děláš? Ti smripeji va spodním prádle!! Moooooooooc se těším na další kapitolku!! Hodně nápadů do dalšího psaní přeju!!!!!!!

21 KiVi KiVi | 29. listopadu 2007 v 14:22 | Reagovat

juchůůůů to bylo super ta mu to natřela!!!:D A jakto že to bude za dýl to bude jednoduchá kapitola prostě zařazování jak bude ten klobouk kecat a školní den mno to máš hned :) Joo a taky by se moh víc vyjadřovat Harry ten tam totiž většinou stojí vopřenej vo zeď a kouká na Jess jak uráží smrtijedy mno......:)

22 Lucy Lucy | 29. listopadu 2007 v 14:31 | Reagovat

tak to bylo super to já nemám slov ještě ted se pořád musím smát!!!!! doufám že co nevidět přidáš další :D

23 manik manik | Web | 29. listopadu 2007 v 14:58 | Reagovat

tak to je super! už se těším na to jak budou ve škole! =0D doufám, že poračování bude co nejrychleji ;0P

24 Leia Leia | 29. listopadu 2007 v 17:36 | Reagovat

přídavek,přídavek........

25 Leia Leia | 29. listopadu 2007 v 17:38 | Reagovat

přídavek, přídavek........

26 Verush;) Verush;) | 29. listopadu 2007 v 19:19 | Reagovat

to je super,Jessica je vážně číslo

27 tabby tabby | E-mail | Web | 29. listopadu 2007 v 19:25 | Reagovat

uzasna kapitola jak jsem se nasmala hlavne jak je nechas trapit vdycky je neco vyrusi je to normalni ?No jo no zatim si nic neuzijou co :0)

28 Marťa Marťa | E-mail | 29. listopadu 2007 v 19:28 | Reagovat

Přídavek!!! Kásná kapitolka, ty jo Jess mu to fakt nandala....:-) Jen tak dál... Zatim papa a moc se těším na další!!!

29 Pád´o - girl Pád´o - girl | E-mail | Web | 29. listopadu 2007 v 19:58 | Reagovat

teda to je naprosto supr!!!!

prosimtě rychle napiš další

30 silvinka silvinka | 30. listopadu 2007 v 11:09 | Reagovat

počkat si stálo za to.Jsi prostě úžesná,jak píšeš.Taky se těším co budou ve škole vyvádět

31 katy.kate katy.kate | 30. listopadu 2007 v 13:35 | Reagovat

no krása

32 Ka900 Ka900 | 30. listopadu 2007 v 15:49 | Reagovat

Úžasný!!! Rychle piš dál.

33 Lily<3 Lily<3 | Web | 30. listopadu 2007 v 16:06 | Reagovat

Moc krásná povídka :) A tadle kapitola se obzvlášť povedla :)

34 Polgara Polgara | Web | 30. listopadu 2007 v 16:28 | Reagovat

Výborná kapitola...tedy kapitoly.

Hlavně ten proslov k tomu blbounovi nejapnému se ti povedl...

35 ZuziRůže ZuziRůže | Web | 30. listopadu 2007 v 17:37 | Reagovat

Jeee, super kapitola, fakticky se ti povedla... Eeeh...kdy bude další?

36 wisty wisty | E-mail | Web | 30. listopadu 2007 v 22:20 | Reagovat

jůůů, úúúžasný!!! fakt se ti to povedlo!!! suiper!!!! tak rychle další!! :)

37 Aleaa Aleaa | 1. prosince 2007 v 10:53 | Reagovat

skvělá kapitolka, nic dalšího mě nenapadá takže co k tomu dodat?:-)

38 Evka Evka | 1. prosince 2007 v 14:02 | Reagovat

Super, sqvely, senzacni, jelepsi. Fantazie uzasna, kde na to chodis??nemuzu se dockat pokracka a obdivuju s jakym tempem pridavate!!!fakt great

39 soraki soraki | E-mail | 1. prosince 2007 v 21:23 | Reagovat

Páááááni, já čtu ty tvoje povídky jednu za druhou a pořád nemám dost. Máš úžesnou fantazii a já se nemůžu dočkat pokračování u všech povídek. Držím palce a prosím - POKRAČUJ !!!

40 Bellatrix Black Lastrange Bellatrix Black Lastrange | E-mail | 4. prosince 2007 v 21:06 | Reagovat

Teprve dneska mi sošlo, že jsem tuhle kapitolu nedočetla! Vážně úžasná kapitola..! Hodně jsem se nasmála..! Nechci si radši ani představovat Popletalovo ženušku, to musí být vážně nějaká načančaná jepice, co si brousí zuby na prachy a až bude příležitos, zakope manžilka pod zem..:) Jen tak mě to napadlo, jelikoš mi příjde, že normální ženská by si takové individum jako je Popletal vážně nevzala..:) A to že by měl milenku, to si radši ani nepřipouštím...:) Nějakou podplacenou ne-e? Ale vážně super kapča, akorát mě udivilo, že se Sirius nerozloučil i Harrym..Ale vážně super kapča!!

41 Hallten Hallten | E-mail | Web | 6. prosince 2007 v 21:00 | Reagovat

pekn

42 Pekne Pekne | 10. prosince 2007 v 15:07 | Reagovat

je to supr ale na můj vkus to jess trochu přehání

43 Magda Magda | 7. ledna 2008 v 17:28 | Reagovat

Krásná kapitola. Jsem zvědavá co Jess s Harrym ve škole vyvedou a jak to bude pokračovat v jejich vztahu. Prosím o co nejbrzčí další kapitolku. Vážně se mi tahle povídka líbí.

44 Magda Magda | 7. ledna 2008 v 17:28 | Reagovat

Krásná kapitola. Jsem zvědavá co Jess s Harrym ve škole vyvedou a jak to bude pokračovat v jejich vztahu. Prosím o co nejbrzčí další kapitolku. Vážně se mi tahle povídka líbí.

45 Magda Magda | 7. ledna 2008 v 17:28 | Reagovat

Krásná kapitola. Jsem zvědavá co Jess s Harrym ve škole vyvedou a jak to bude pokračovat v jejich vztahu. Prosím o co nejbrzčí další kapitolku. Vážně se mi tahle povídka líbí.

46 Magda Magda | 7. ledna 2008 v 17:28 | Reagovat

Krásná kapitola. Jsem zvědavá co Jess s Harrym ve škole vyvedou a jak to bude pokračovat v jejich vztahu. Prosím o co nejbrzčí další kapitolku. Vážně se mi tahle povídka líbí.

47 Jirka Jirka | 12. ledna 2008 v 22:33 | Reagovat

Perfekt .Prosím pokračovat

48 Simple Simple | Web | 14. března 2008 v 16:17 | Reagovat

nová kapitolka bude kedy?

49 pasu-Hanka pasu-Hanka | E-mail | Web | 16. března 2008 v 11:45 | Reagovat

nový kapči jsou na novejch stránkách :DD

50 Mischelle Mischelle | 1. října 2011 v 18:22 | Reagovat

Děláš si ze mě prd**!? Ty se opovažuješ napsat tak skvělou povídku a nechat ju rozepsanou? Tak to teda ne!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama