Kapitola XVI ~ Teoreticky praktická smrt bývalého bystrozora Alastora Moodyho 2/2

13. listopadu 2007 v 19:56 |  HP & Jessica Blacková
Druhá část :) Si ji užijte a nezapomeňte komentovat! :D
Ta ale k jeho smůle uhnula a rychle přeběhla na druhou stranu místnosti s Harrym v patách. Paní Weasleyová se ani nezmohla na to, aby je okřikla, spíš jen uhýbala, protože ji ti dva blázni několikrát málem porazili, když se honili po kuchyni.
"Ahoj, tati," zazubila se Jess rozjařeně na Siriuse a schovala se za něj, přičemž chvílemi vykoukla ven.
"Siriusi, radši uhni," vyzval svého kmotra mladý Potter, který visel očima na Jessice.
"Ne, tati, přece bys mě nedal," ozvala se hned dívka, "Já takovej hodnej malej tvoreček, kdo by tě zlobil?"
"Neprotiřečíš si nějak?" ušklíbl se Harry a ležérně se opřel o stůl.
"Vůbec ne," odsekla Jess, "A jestli mě nenecháš nepokoji, tak tě kousnu a pošlu na tebe hadího ksichta,"
"Ten bude nadšenej," prohodil jen tak mimochodem Harry a nevšímal si zmatených pohledů kolem. Nikdo totiž neměl páru, o čem to ti dva zase mluví. "Ale stejně, než bys ho sem dovedla, tak by ho z tebe asi kleplo. Jako každýho."
"Ne, ne!" ohradila se dotčeně dívka. "To na ně jenom zapůsobila moje nadprůměrná inteligentce."
"Spíš podprůměrná," opravil ji provokativně Harry.
"Nezačínej zase."
"A s čím?"
"S tím provokováním."
"A proč ne?"
"Protože se jinak naštvu a uvidíš."
"Co?"
"Co co?"
"Co uvidím?"
"Všechny svatý."
"Vážně?" nakrčil Harry skepticky obočí, "A jak to jako chceš udělat?"
"Zakousnu tě, uškrtím, pošlu ksichtovi na Vánoce...můžeš si vybrat. Vidíš, jak jsem hodná?"
"To určitě," zašklebil se mladík, "Už vidím, jak bude Voldemort zářit, až mě najde v krabici zabalený balicím papírem se sobíkama a Santou."
"Krásná představa," zasnila se Jess, načež Harry vyprsknul smíchy a ona se k němu hned přidala. Ostatní na ně jen nevěřícně a taky značně vyjeveně zírali. Nedokázali pochopit, jak se někdo může takhle bavit o nejobávanějším černokněžníkovi všech dob. Navíc mluví o smrti, jakoby to snad bylo jen tak ledajaké téma stejné jako všechny ostatní. "Vidíš, jakej na tebe mám dobrej vliv," prohlásila najednou důležitě Jessica, "Už ti stoupá inteligence. Za chvíli budeš chytrej jak Remus."
"Neřek bych, že stoupá, spíš klesá."
"Blbost," odporovala hned Jess, "U tebe už víc klesnout nemůže."
"Nezačínej s tím," varoval ji s lehkým pobaveným úsměvem Harry.
"S čím zas?"
"Ty tvoje rýpavý poznámky nejsou zrovna ideální."
"Ty tvoje taky ne," usadila ho Jess, "Ale fajn, už mlčím."
"Že bylo načase," neodpustil si Harry a sednul si na volnou židli u stolu.
"Hele, nech si to, jo?" obořila se na něj Jess a následovala jeho příkladu.
"To ti to mlčení dlouho nevydrželo," poznamenal nezaujatě chlapec a znuděně si podepřel hlavu. Blacková ho probodla vražedným pohledem, za který by se nemusel stydět ani Voldemort.
"Já taky neřekla, jak dlouho budu mlčet," odsekla napruženě, založila si ruce a uraženě našpulila rty, načež se Remus vedle ní rozesmál. "Je tu jako něco k smíchu?" zeptala se nebezpečně a v očích se jí pomstychtivě zablýsklo.
"Jen, že se přesně takhle choval Sirius, když se mu něco nelíbilo. Viď, Tichošlápku?" dodal pobaveně Lupin. Jess se na rtech vyhoupl lehký úsměv, jeho slova ji potěšila. Ráda poslouchala, když ji někdo srovnává s otcem, tedy v dobrém slova smyslu.
"A kdy se mi něco nelíbilo?" ohradil se naoko dotčeně Sirius, "Já byl naprosto spokojený student."
"Asi jako James," konstatoval jen tak mimochodem Remus, "Byli jste oba dva to samí, stejně jako vaše děti."
"Tak to pozor!" ozvala se varovně Jess, "My jsme zaručeně lepší," dodala po dramatické chvilce odmlky.
"Myslím, že je na čase toho kočkování nechat, co říkáte?" vložila se do toho rázně paní Weasleyová, "Večeři máme skoro studenou."
"Tak se ohřeje," pokrčila rameny Jess.
"Co taky jiného, že?" zakroutila pobaveně hlavou paní Weasleyová, "Ginny, Hermiono, pomůžete mi prostřít."
"A nestačilo by mávnout hůlkou?" zkusila to otráveně Ginny, její matka po ní šlehla přísným pohledem.
"Jistěže stačilo, ale neuškodí vám, když taky budete pracovat manuálně, než jen za pomocí kouzel."
"A od čeho jsme teda čarodějky, když máme pracovat rukama?" utrousila Ginny, když rezignovaně pokládala na stůl hluboké talíře na cibulačku, co měla paní Weasleyová ve velkém hrnci. Taky by mohli míň kecat a víc makat. Já mám hlad! Pomyslela si Jess zoufale a hypnotizovaně sledovala levitující hrnec, který přistál na stole a sám rozléval do talířů voňavou teplou polévku.
~~~~~
"No mládeži," řekl po skvělé večeři pan Weasley, "Myslím, že je načase, abyste šli do postele."
"Cože?" vyjekla Jess vytřeštěně, "Vždyť je teprve deset! Tady se chodí spát se slepicema nebo co?"
"Pro tvou informaci, slepice už dávno chrápou v kurníku," ušklíbnul se Harry, Jess se otočila na Siriuse.
"Tati, ty tu chováš slepice?" zeptala se ho se zdviženým obočím, načež Black vyprskl máslový ležák, který právě upíjel a rozesmál se.
"To by asi nebylo nejlepší řešení," poznamenal s úsměvem.
"Proč ne?" zajímala se Jess, "Náhodou by nebylo špatný, mít tu nějakou soukromou farmu na černo. Bábi by se o ty svý okřídlený přítelkyně určitě ráda starala."
"Nepřeháněj," mírnil svou dceru Sirius, i když měl co dělat, aby se taky nerozesmál jako ostatní, "A padej do postele."
"Takže se tu chodí spát se slepicema?" otočila se na svého tátu ještě ve dveřích, ale odpovědí jí byl jeho varovný pohled, takže radši zmizela i s Harrym a ostatníma.
"Jess?" otočila se na ni na schodech Ginny, "Kde budeš vlastně spát?"
"V tom pokoji, kde jsem byla, než přišel táta," odtušila Jess s úšklebkem, "K vám bych se stejně už nevešla."
"Ale ten pokoj ještě není uklizenej," namítla zamračeně Hermiona.
"Já si poradím, neboj," usmála se na ni mladá Blacková, "Uvidíme se ráno. Dobrou," rozloučila se s nimi přede dveřmi svého pokoje a než vešla, stihla ještě nenápadně mrknout na Harryho, který nepatrně pokýval hlavou. V koupelně, pokud se tak ta polorozpadlá místnost dala nazvat, si dala sprchu a pak jen zabalená v osušce s vyčištěnými zuby vešla do ložnice.
"Á!" vykřikla vyděšeně, když uviděla na posteli sedět mladého Pottera v černém pyžamu. "Zbláznil ses?!" okřikla ho tiše a snažila se uklidnit svoje splašené srdce.
"Vůbec ne," zašeptal s úsměvem Harry, "Trvá vám to hrozně dlouho, slečno Blacková, skoro hodinu. Všichni ostatní už dávnou spí, jen vy si lebedíte ve sprše."
"Jak můžou všichni spát, když tu jste vy a viditelně úplně bdělý?" popíchla ho provokativně Jess a upevnila si ručník, který jí málem spadnul. "Navíc, co si myslíte, že tady teď, v tuhle nekřesťanskou noční hodinu, děláte? A navíc v mém pokoji?"
"Co myslíte?" odpověděl otázkou Harry a pomalu k ní přešel.
"Já myslím na spoustu věcí," odtušila Jess a rozechvěla se, když ji začal jemně hladit po nahých pažích. "Ale nejsem si jistá, jestli myslíte na to, na co myslím já."
"A na co myslíte?"
"Na jednoho praštěného kluka, toho ale vy nemůžete znát," usmála se provokativně, Harrymu se pobaveně zablýsklo ve smaragdových očích.
"Vy mě podvádíte," zašeptal s úšklebkem mladík, načež s Jess zatvářila jako největší neviňátko na světě.
"Jak vás to napadlo, pane Pottere?"
"Sama to tvrdíte."
"Já netvrdím, že vás podvádím."
"Opravdu?"
"Určitě. Přece byste nevěřil takovým pomluvám."
"Co když ano?" rýpl si, dívka se zamračila.
"V tom případě, dobrou noc," jemně ho od sebe odstrčila a otevřela mu dveře. Harry k ní s ještě širším úsměvem přešel, popadl ji kolem pasu a přitiskl si ji k sobě. "Co blbneš?" obořila se na něj mírně vyděšeně, "Co když někdo půjde?" Nohou lehce kopla do dveří, které se přivřely, a Jess je pak tiše zabouchla.
"To by vadilo?"
"Jistěže by to vadilo," prohlásila rázně, "Byli bysme pak totálně v háji."
"Ale aspoň bysme se nemuseli schovávat."
"Vždyť je to legrace, ne?"
"Jo, děsná," zavrčel ironicky Harry, "Víš jak je to hrozný, nemít tě čtyřiadvacet hodin u sebe?"
"Chudáčku," usmála se lítostivě Jess a jen stěží potlačovala smích, "Jen se přiznej. Tebe prostě nebaví, nosit ty kulatý brejličky. O mě tu vůbec nejde."
"Náhodou, kdybych nemusel, tak ty brejle nenosím. Ale aby někdo neměl blbý připomínky, tak je bohužel prozatím nemůžu sundat. Naštěstí jsem si tam dal obyčejný sklo. A co se týká vás, slečno Blacková, mám takový pocit, že se vám asi taky dvakrát nezamlouvá, že musíte neustále něco tajit."
"Váš pocit vás neklame, ale tahle schovávačka se mi naopak hrozně líbí," svůdně na něj mrkla, "Navíc to má i své výhody," zašeptala koketně a letmo otřela svoje rty o ty jeho.
"Varuju vás, to provokování se vám nevyplatí."
"A co když ano?" odtušila tiše Jess a v zápětí ho vášnivě políbila. Přitiskl si ji k sobě tak pevně, že skoro nemohla dýchat, ale v tu chvíli myslela na něco úplně jiného. Užívala si jeho přítomnosti a s radostí podlehla svým pocitům, které byla nucena před svým okolím skrývat stejně jako on. Rukou mu zajela do vlasů a prsty si s nimi pohrávala, zatímco ji Harry hladil po zádech a až příliš nebezpečně si pohrával s lemy její osušky. Jess tušila, že by ji z ní nejradši hned strhnul, ale věděl, že by mu to ještě nedovolila. Navíc i on měl jisté obavy, že by mohl někdo přijít. Přece jen je v domě moc lidí.
Po nekonečně dlouhé chvíli se od něj Jess mírně odtáhla, aby mohla nabrat trochu vzduchu do plic. Tiše zasténala, když ucítila jeho horké rty na svém krku, a rozechvěla se ještě víc. Kolena se jí podlamovala pod přívalem touhy, kterou v sobě potlačovala a která se drala ven na povrch. Naklonila hlavu na stranu, aby měl lepší přístup, a rukama ho hladila po vypracované hrudi, kterou zakrývalo obyčejné volnější tričko. Každou chvíli jí ze rtů unikl slastný sten, čímž Harryho jen utvrzovala, že je to takhle správně a že se jí to líbí. Líbal ji snad na každé části sametového krku a dekoltu, až se dostal zpátky k jejím sladkým rtům.
Stáli tam snad celou věčnost, než se od sebe zase konečně odtrhli. Jess otevřela oči a podívala se do těch jeho nádherných smaragdů, které ji plny lásky, touhy, něhy a vášně pozorovaly.
"Měl bys už jít," zašeptala něžně, i když si přála pravý opak. Nemohli ale riskovat, ne teď a ne tady.
"Nechce se mi," přiznal Harry, Jess se smutně pousmála.
"Já vím, taky nechci, ale nesmí se to dozvědět. Ne teď, je ještě brzo."
"Jasně," povzdechl si sklesle Harry.
"Uvidíme se ráno," snažila se ho trochu povzbudit, ale moc se jí to nedařilo.
"Dobře," přikývnul se a láskyplně ji pohladil po hebké tváři, načež ji znovu dlouze políbil. "Dobrou noc, princezno."
"Dobrou," špitla na oplátku Jess a zavřela za ním dveře. Pak se rychle převlékla do pyžama a zalehla do postele, kterou stihl její táta těsně před večeří vyčistit kouzlem, aby nespala v úplném nepořádku. Ještě chvíli koukala na špinavou stěnu a nakonec upadla do říše snů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kaitlin Kaitlin | E-mail | Web | 13. listopadu 2007 v 20:18 | Reagovat

nádherná kapitolka..opravdu se moc povedla, Jess je prostě skvělá postava..=D nemůžu se dočkat dalšího pokračování..=D

2 Mozkomor Mozkomor | 13. listopadu 2007 v 20:24 | Reagovat

Pěkný, moc pěkný. Moc se mi líbí, že kapitolky přibejvaj tak rychle, a to jak teď Jess zametla S Moodym? Náááádhera, co jinýho.

3 Blackes Blackes | E-mail | Web | 13. listopadu 2007 v 21:02 | Reagovat

tak to byla  mocinky nádherná kapča...hrozně jsem se na ní pobavila...fakt supa

4 Eržika Eržika | 13. listopadu 2007 v 22:18 | Reagovat

Je to nádherný! Miluju pohodové kapitolky! =o)

5 Ten-jehož-jméno-raději-nevědět Ten-jehož-jméno-raději-nevědět | Web | 13. listopadu 2007 v 22:51 | Reagovat

Souhlasím! Zase jedna skvělá úžasná nádherná kapitola! Jsem zvědavej, jak dlouho to bez Harryho vydrží(po takovym konci zřejmě moc dlouho ne:-) ). Doufám, že se další objeví brzy:-)

6 Wigy Wigy | 14. listopadu 2007 v 0:25 | Reagovat

Wow, smekám, je to vážně dokonalý a vždycky mi to zvedne náladu o 100%....

Už se nemůžu dočkat další...=oD

7 Saskya Saskya | Web | 14. listopadu 2007 v 11:06 | Reagovat

kráááááásna kapitola, to s tým Moodym bolo perfektné...som zevdavá, či pôjde Jess do Bradavíc, alebo ako to bude ďalej...XD neviem sa dočkať ďalšej kapitoly

8 gigi gigi | Web | 14. listopadu 2007 v 14:39 | Reagovat

Wooow! Perfektní kapitolka! Překonáváš se:-D

9 KiVi KiVi | 14. listopadu 2007 v 15:48 | Reagovat

super:) vážně skvělý jak se bavili vo Voldym a jak všichni čučeli :D vážně super ale chtělo by to přidat další kapču sem na tý tví povídce pěkně závislá:o)

10 Pád´ó - girl Pád´ó - girl | 14. listopadu 2007 v 16:21 | Reagovat

krásnoučký!!!!

11 Katherine Katherine | 14. listopadu 2007 v 17:09 | Reagovat

Úžasný, jsem zvědavá, jaká bude na Severuse Snapea, až se tam někdy objeví :*)

12 Marťa Marťa | E-mail | 14. listopadu 2007 v 19:00 | Reagovat

Ahoj! úplně úžasná kapitolka....! Ty jo, Jess to Moodymu pěkně natřela! :-)

13 Bellatrix Black Lastrange Bellatrix Black Lastrange | E-mail | 14. listopadu 2007 v 19:33 | Reagovat

To bylo vážně supr! Povím vám romantika jako Brno, Jess v ručníku, Harry v pyžámku v tom "krásně" uklizeném pokojíčku na Grimlaudu....no prostě krása! To jak Jess Moodyho setřela, bylo vážně bravurní! Ten pošuk mě taky vážně pořádně štve..:) Stejně jako ten starej nadutej páprda Merlin, ale to sem teď nepatří..Né vážně, kapča byla super, ale chybí mi tu jedno...a to sice překvapivě pokráčko!

14 ZuziRůže ZuziRůže | Web | 14. listopadu 2007 v 21:29 | Reagovat

...Super... ach jo, jak ty to děláš?

15 Mady Mady | Web | 14. listopadu 2007 v 21:31 | Reagovat

Úplně skvělá kapitola, částmi jsem se válela málem pod stolem, jak jsem se smála, ale ten konec je naprosto úžasnej, doufám, že brzo přibude další... :)

16 NyJa NyJa | 14. listopadu 2007 v 22:37 | Reagovat

jéé to je užasný... docela by mě zajímalo, jak zareagujou ostatní až zjistí že spolu chodí :-D... no nechám se překvapit, jinak opravdu skvělá kapitolka... už je mi trapný pokaždý psát skvělý, krásný, perfektní..., jenže ono to opravdu takový je takže znovu: kapitokla je fakt perfektní, krásná, skvělá, fantastická...!!! :-D

17 Kačenka Kačenka | E-mail | 15. listopadu 2007 v 6:43 | Reagovat

supr kapitola:)

18 Ella Ella | 15. listopadu 2007 v 14:24 | Reagovat

Krásna kapitola.Som zvedavá, kedy ostatní prídu na to, že spolu Harry a Jess chodia.

19 katy.kate katy.kate | 15. listopadu 2007 v 17:24 | Reagovat

moc hezoučký!

20 luc22 luc22 | 15. listopadu 2007 v 21:27 | Reagovat

sem zvědavá kdy se ti dva spolu vyspí....ale strašně jim to spolu sluší to jo....harry to dlouho nevydrží....:)

21 Sany En Sany En | E-mail | 15. listopadu 2007 v 21:29 | Reagovat

Co jiného říci že to bylo vážně super mocinky pěkné. To jak se spolu Harry a Jess kočkvali :-)

22 MarS MarS | 16. listopadu 2007 v 2:47 | Reagovat

moc se tam toho nedelo, to mas pravdu, ale jinak je to parada - ftipne a tu romantiku tu vylozene miluju :-))

ja chci takyyyy :-(

23 silvinka silvinka | 16. listopadu 2007 v 8:43 | Reagovat

taky miluju slaďáky, a perfektní byl taky rozhovor Jess a její babi.Jak se radši zatáhla, aby jí Jess nepodpálila. Jinak suprová kapitolka.Už se těším na další

24 aly aly | 16. listopadu 2007 v 15:09 | Reagovat

no to je bezvadný!

25 Marťa Marťa | E-mail | 16. listopadu 2007 v 18:01 | Reagovat

perfektní! Kdy bude další?

26 Nicoll Nicoll | 16. listopadu 2007 v 21:03 | Reagovat

haasky!!!

27 wisty wisty | E-mail | Web | 17. listopadu 2007 v 14:39 | Reagovat

téda, fakt moc hezký!!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama